Porcelana

W swojej ofercie mamy zróżnicowane serwisy porcelanowe. Można zarówno odnaleźć tu styl tradycyjny i nowoczesny a także mniej lub bardziej zdobione komplety obiadowe i kawowe. Większość serwisów można myć w zmywarce.

Ćmielów i Chodzież

Fabryki w Ćmielowie i Chodzieży miały swoje początki już na przełomie XVIII i XIX wieku. Już wtedy zaczęły powstawać wzory takie jak Rococo i Bolero, które do dziś znajdują się w sprzedaży. W ofercie są także komplety o charakterze nowoczesnym.

Karolina i Waza

Porcelana Karolina może pochwalić się 150-letnią tradycją i jest w czołówce europejskich producentów porcelany. Jako jedyna fabryka w Polsce tworzy na porcelanie piękny kolor ecru. Firma Waza jest polskim zdobnikiem porcelany. Tworzy unikatowe dekoracje, które powstają przy metodzie kalkomanii ceramicznej, która zwiększa odporność przy myciu w zmywarkach.

Lubiana

Porcelana Lubiana powstała w 1969 roku i przez ten czas wyspecjalizowała się w produkcji białej, twardej porcelany o wysokich parametrach jakościowych. W związku z tym, znajduje duże zainteresowanie wśród właścicieli knajp, restauracji, domów weselnych, barów, itd.

Import

W swojej ofercie mamy również porcelanę z importu. Między innymi można tutaj znaleźć wysokiej jakości porcelanę Ambition, która charakteryzuje się nowoczenymi i ciekawymi kształtami. Występują też formy bardziej tradycyjne, dekorowane np. kolorowymi kwiatkami.

Tags: No tags

Comments are closed.