O Firmie

Nasza firma została założona w 2012 roku. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.  Zaopatrujemy sklepy, szkoły, przedszkola, restauracje, domy weselne oraz indywidualnych klientów.

Posiadamy w sprzedaży m.in: porcelanę Ćmielów, Chodzież, Karolina, Lubiana, Waza; Luminarc; garnki emaliowane(np. Silesia) i nierdzewne( np. Vinzer, Berghoff, Klausberg); sztućce(np. Gerpol, Amil, KingHoff);naczynia żaroodporne (np. Simax, Pyrex), patelnie; plastiki (kosze, wiadra, miski,itd.), deski do prasowania; suszarki na bieliznę; doniczki ceramiczne i plastikowe; butelki; karafki; szklanki; kieliszki (np. Bohemia, Krosno); drewno (np. deski do krojenia, stolnice, chlebaki), chemie profesjonalną Clinex; proszki i płyny do prania; patery na ciasto i owoce; zestawy filiżanek; wyciskacze do czosnku; obieraczki; ostrzałki; termosy; blachy (np. SNB); wkłady do zniczy; sitka; stojaki na noże; itd. 

Co nas wyróżnia

1. Różnorodność

W swojej ofercie mamy bardzo szeroki asortyment. Posiadamy między innymi serwisy obiadowe i kawowe, garnki, patelnie, kieliszki, sztućce, miski, doniczki, noże, brytfanny, chemie profesjonalną, itd. Wszystko, co jest potrzebne do domu, znajdzie się w naszym sklepie.

2. Atrakcyjne ceny

Staramy się, aby produkty, które mamy w ofercie były przystępne cenowo oraz dobre jakościowo (bardzo dużo rzeczy jest testowana przez nasz personel). Dlatego każdy, kto nas odwiedzi, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie i wyjdzie zadowolony.

3. Doświadczenie

Nasz personel ma szeroką wiedzę na temat posiadanych przez nas produktów. Do każdego klienta podchodzimy życzliwie, zawsze chętnie służymy pomocą i radą, bo zależy nam aby zakupy w naszym sklepie były dla każdego przyjemnością.

*Widoczne ceny na produktach nie stanowią oferty handlowej  w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny.